در تلگرام همراه ما باشید دریافت پروژه

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.راه های اربتاطی با ما شماره 09160593559یا ایمیلsajjad.behmard001@gmail.com با تشکر

پاورپوینت آموزش طرح کسب و کار -41 اسلاید

پاورپوینت آموزش طرح کسب و کار -41 اسلاید

مشخصات فایل

عنوان: آموزش طرح کسب و کار

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 41

 

 

محتویات

طرح کسب و کار

تعريف طرح کسب و کار

چرا طرح کسب و کار؟

خصوصيات يک طرح کسب و کار

اتاق فکر

عوامل مهم براي يک کسب و کار جديد

انواع طرح کسب و کار

مراحل تهيه طرح کسب و کار

خلاصه مديريتي

توصيف کسب و کار و استراتژي

توصيف کسب و کار و استراتژي

تيم مديريت و سازماندهي

تحليل بازار و رقبا

محصول يا خدمت

بازاريابي و فروش

اطلاعات مالي

ضمائم

نکات کليدي

 

 

 

 

طرح کسب و کار

فلسفه پيدايي طرح کسب و کار:

انسان هاي بيشماري داراي افکار و تصورات ذهني خلاقانه و خاصي مي باشند که براي عملياتي کردن آن نياز به مطرح ساختن آن به غير دارند ، اما به دليل عدم توانايي در تصوير سازي آن هيچگاه موفق به پياده سازي افکار خود نمي گردند .

بايد باور داشت اگر اين افراد توانايي پياده سازي تصورات ذهني خود را داشته و يا مي داشتند امروز شايد در زمره موفقترين انسانها بوده و باعث تغيير مسير زندگي خود مي شدند . در مقابل انسان هايي نيز بودند که مي توانستند اين تصورات را به واقعيت تبديل نمايند اما به دليل سرعت تغييرات در عصر کنوني که به عصر عدم تداوم شهرت يافته که در آن اندوخت ها وتجارب گذشته لزوما تضمين کننده آينده نمي باشد و با پيچيده تر شدن تجارت و بازارها حضور و بقا در عرصه هاي داد و ستد و تجارت تخصصي تر گشته و به تبع آن تبديل کردن ايده ها به واقعيت و به محصولات و خدمات به تنهايي امکان پذير نمي باشد و نياز به شريک و يا سرمايه گذاري در اينگونه طرح ها به يک نياز راهبردي و گسترده در عصر حاضر مبدل گشته است.

 از اين رو ، جهت مستندسازي اطلاعات اينگونه طرح ها و نحوه بررسي دقيق تر به نقاط ضعف و قوت آنها ،تلاش براي دست يابي به يک برنامه عمل را ايجاب نمود.

اين برنامه عمل باعث گرديد تا جهت پياده سازي تصورات ذهني و ايده ها و جهت ايجاد يک روال همسان ، فرمتي بوجود آيد تا هم شرکا و سرمايه گذاران و هم صاحب ايده بتواند مسير و روشهاي حرکت خود تا هدف مطلوب را به صورت سيستماتيک نمايان سازد ، اين مهم از سال 1970 ميلادي و با نام طرح کسب و کار رواج  يافت و باعث تحول در ساختار اقتصادي کسب و کارها ، مخصوصا کسب و کارهاي کوچک گرديد.

برنامه عملي است که در آن نقشه و مسير حرکت را بسوي غايت نهايي طرح مورد نظر جهت کسب موفقيت نشان داده و به صاحبان ايده امکان مهندسي نمودن(مجدد) ساختار نقشه و مسير را جهت بهبود مکرر حتي در ميانه راه را نيز فراهم مي نمايد.

 

 

 

 

چرا طرح کسب و کار؟

براي تعريف دقيق و مشخص يک جمله:

                    من در چه کسب و کاري هستم؟

 

ايجاد يک نقشه راه براي اقدام به ريسک موفقيت آميز
براي چک کردن بسياري از ايده ها و نظر ها در شرايط واقعي
امکان سنجي ايده کسب و کار
براي تصميم گيري بهتر
داشتن ابزاري براي  راهنمايي و اندازه گيري ميزان موفقيت و پيشرفت
ايجاد اعتماد در شرکاء و يا سرمايه گذاران و دريافت کمکهاي مالي
نقد واقعي ايده و کسب و کار پيش رو قبل از اينکه ديگران از آن مطلع گردند

مي توان چرايي طرح کسب و کار را از دو منظر ديگر نيز مورد واکاوي قرار داد:

 

الف: چرايي از منظر دروني کسب و کار: يک ابزار مناسب و کليدي براي وسعت بخشيدن به دامنه ديد مديران طرح ها ايجاد مي نمايد تا نسبت به ارتقاء سطح کسب وکار بيانديشند. اين طرح يک برنامه استراتژي است و نسبت به همسو کردن ديدگاه هاي مجريان کسب و کار جهت دست يابي به يک هدف مشترک گام بر مي دارد.ب: چرايي از منظر بروني کسب و کار: جهت جلب حمايت هاي خارجي و جذب سرمايه گذاران بوده و مي تواند جلب سرمايه گذاري ، اخذ امور مالي بانک ها ، بهبود روابط مشتري و توزيع ، را به همراه داشته باشد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
bp-slides_1710504_4553.zip134.5k

پاورپوینت درمورد بررسی تحلیلی تاریخ محلی در ایران معاصر(1304-1380)

پاورپوینت درمورد بررسی تحلیلی تاریخ محلی در ایران معاصر(1304-1380) مشخصات فایل عنوان: پاورپوینت درمورد بررسی تحلیلی تاریخ محلی در ایران معاصر(1304-1380)  قالب بندی: پاورپوینت تعداد اسلاید: 30       محتویات فصل بندی پژوهش • فصل اول:تعاریف و کلیات(پیشینه،سوالات و اهداف-تعریف تاریخ محلی،جغرافیای تاریخی و تاریخ شهری و مقایسه آن ها با تاریخ محلی) • فصل دوم:شکل گیری وگسترش تاریخ محلی در ایران،آمریکا و اروپا • فصل سوم:تبیین مو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات